Aparthotel Nowy Świat 28 znajduje się tuż przy najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych ulicach w Polsce: Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu, które prowadzą do Pałacu Prezydenckiego, na warszawską Starówkę i Zamek Królewski. Stanowią też najważniejszą część Traktu Królewskiego.

Kamienica Nowy Świat 28

Aparthotel Nowy Świat 28 ukryty jest w oficynie starej, klimatycznej kamienicy Kazimierza Mèyeta z początku XX wieku, która jako jedna z nielicznych przetrwała II wojnę światową. Dlatego to historia i dziedzictwo odgrywają tu największą rolę, a projekt i aranżacja zapewniają komfort i wygodę nowoczesnych przestrzeni.

Obsługa

Do usług gości pozostaje obsługa władająca kilkoma językami obcymi. Nasz concierge pomoże kupić bilety do kin, teatrów, muzeów, doradzi gdzie pójść i jak najlepiej spędzić czas.

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni na sesje zdjęciowe, filmowe czy reklamowe, z przyjemnością pomożemy zorganizować takie wydarzenie. Apartamenty są na tyle plastyczne, że można w nich odtworzyć klimat lat z początku XX wieku, aż do lat 50. czy 60.